amou
04 خرداد 1402 - 11:47

آفت سرمایه‌گذاری از زبان استاندار کرمان؛ ادارات جزیره‌ای عمل می‌کنند

استاندار کرمان گفت: موارد متعددی داریم که دستگاه‌های دولتی مانع سرمایه‌گذاری هستند و باید دستگاه‌ها همراه شوند و جزیره‌ای عمل کردن آفت سرمایه‌گذاری است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدمهدی فداکار صبح امروز در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان که با حضور محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور، پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان و نمایندگان بخش خصوصی استان در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان برگزار شد، اظهار داشت: تمام تلاش خود را کردیم تا دولت مانع سرمایه‌گذاری در استان نشود و هنوز هم موفق نشدیم.

وی با بیان اینکه کرمان ظرفیت‌های بزرگی برای سرمایه‌گذاری دارد و باید این ظرفیت‌ها بالفعل شود، گفت: جزیره‌ای فکر کردن و جزیره‌ای عمل کردن آفت سرمایه‌گذاری است.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در مدتی که تصدی استانداری کرمان را به عهده داشتم تمام تلاش خود را گذاشتیم تا موانع سرمایه‌گذاری در استان برداشته شود و نهایت همکاری را با سرمایه‌گذار داشته باشیم، افزود: در موارد متعددی داریم که دستگاه‌های دولتی مانع سرمایه‌گذاری هستند و باید دستگاه‌ها همراه شوند.

سیدمهدی طبیب‌زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه امروز کشور به خبرهای شادی‌آفرین در حوزه اقتصادی مانند خبر فتح خرمشهر نیاز دارد، اظهار داشت: اتاق کرمان از اتاق‌های بازرگانی است که جلسات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی به صورت منظم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان به لحاظ معدنی جایگاه ویژه‌ای دارد اما با حجم ظرفیتی که دارد معادن آن فعال و اکتشاف نشده است، گفت: نیاز است به شورای معادن استان کرمان برای پیگیری مشکلات تفویض اختیار داده شود.

انتهای پیام/511/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237553